Kontaktní čočky určené pro korekci myopie (krátkozrakosti)kontaktní čočky Purevision2 pro korekci kratkozrakosti

KRÁTKOZRAKOST (MYOPIE)

Krátkozrakost se projevuje tím, že blízké objekty vidíte ostré a objekty vzdálené jsou zamlžené a rozmazané. Myopie není nemoc, vztahuje se pouze k odchylkám Vaší oční bulvy. Myopií trpí asi 30% populace.


Příčiny myopie

Při krátkozrakosti je optická mohutnost rohovky a čočky větší než by odpovídalo délce oka. Světelné paprsky, které procházejí optickým aparátem oka se střetávají před sítnicí a obraz na ní je neostrý. Záleží tedy i na tvaru oční bulvy. V tomto případě je „oko dlouhé“.


Jak poznáme krátkozrakost?

Mhouříte oči, abyste jasně viděli do dálky? Míjíte své přátele na ulici, aniž byste je poznali? Píše Vaše dítě s nosem nalepeným na sešit? Jestliže ano, jsou to první příznaky myopie.


Korekce

Myopii můžeme korigovat pomocí brýlí (s minusovými brýlovými čočkami), kontaktními čočkami - např.Purevision 2HD. Kontaktní čočky mají oproti brýlím tu výhodu, že Vám neomezují zorné pole a nezmenšují vnímání prostoru kolem Vás. (Velkou výhodu mají myopové v nasazování kontaktních čoček. Vidí dobře do blízka a snadněji se jim kontaktní čočky nasazují.) Dalšími možnostmi korekce je laserová chirurgie nebo orthokeratologie


Krátkozrakost

Purevision 2HD pro krátkozrakost

» Learn more


Dalekozrakost

Purevision 2HD pro dalekozrakost

» Learn more


Astigmatismus

Jaké jsou naše čočky pro korekci astigmatismu?

» Learn more


Presbyopie

Kontaktní čočky pro vetchozraké.

» Learn more


Biotrue - Perfektní partner

Zeptejte se vašeho očního specialisty na roztok Biotrue.

» Learn more


Kde koupit?

Podívejte se, kde lze produkty PureVision2HD a Biotrue zakoupit.

» Learn more