PureVision 2 HD

Čočky, které Vám umožní vidět každý detail. Čočky s optikou High Definition.

Chcete čisté a jasné vidění dokonce i ve zhoršených světelných podmínkách? PureVision 2HD jsou navrženy tak, aby redukovaly oslnění a vznik světelných kruhů. Zároveň mají vynikající propustnost materiálu pro kyslík pro zdravé nošení a poskytují požadovaný komfort při nošení.

High Definition

Poskytuje výborné vidění a pomáhá snížit oslnění a vznik světelných kruhů

Kontaktní čočky PureVision 2HD snižují sférickou aberaci v celém rozsahu působení. Sférická aberace může být překážkou kvalitního vidění za zhoršených světelných podmínek, způsobuje rozmazané vidění, vznik světelných kruhů a oslnění.

77% nositelů kontaktních čoček PureVision 2HD souhlasí, že tyto čočky redukuji oslnění a světelné kruhy při zhoršených světelných podmínkách.

Komfort

Čočky PureVision 2 HD jsou balené v jedinečném roztoku, který obsahuje poloxamin, zvlhčující povrchově aktivní látku, která zabezpečí mimořádné pohodlí okamžitě po vložení čočky do oka.

Patří mezi nejtenčí čočky dostupné na trhu a velmi snadno se s nimi manipuluje.

Kontaktní čočky PureVision 2HD mají tenký zaoblený okraj umožňující hladký, jemný přechod od čoček ke spojivkové tkáni.

2 z 3 osob nosících kontaktní čočky tvrdí, že s PureVision 2HD mají lepší pocit z nošení než s jinými čočkami.

Zdraví

Vynikající propustnost kyslíku pro zdravé nošení.

Díky hodnotě 130 DK/t kontaktní čočky PureVision 2HD zabezpečují vysokou úroveň propustnosti pro kyslík po dobu nošení.

79% zákazníku tvrdí, že díky PureVision 2HD jsou jejich oči stále čisté a jasné.

K dispozici nově také PureVision 2 HD for Astigmatismus


Přečtěte si: Tipy pro úspěšné používání kontaktních čoček a péče o ně.Informace o očním vyšetření

Pravidelné kontroly zraku, jsou nejlepším způsobem jak váš zrak ochránit. Zejména pokud si všimnete změn ve vašem vidění nebo pokud se ve vaší rodině již nějaké onemocnění očí objevilo.

Jak probíhá oční vyšetření.

Každý oční specialista má svůj vlastní postup, ale většina očních vyšetření probíhá podle následujícího schématu. Nejdříve oční specialista zjistí vaši anamnézu (celkové zdraví, léky, alergie…)

Dále je na řadě změření tzv. refrakce, neboli aktuálních dioptrií a dalších parametrů vašeho oka. Nejprve objektivní metodou pro zjištění orientačních hodnot pomocí přístroje autokeratorefraktometru, pak subjektivní metodou pomocí zkušebních brýlových skel a optotypu – tabulky s různě velkými symboly.

Po konzultaci s očním specialistou vám bude doporučen vhodný typ kontaktních čoček s odpovídajícím zakřivením a správnými dioptriemi pro kontaktní čočky. Oční specialista vám vysvětlí, jak se čočka nasazuje a vyjímá a s čočkami si vše také následně vyzkoušíte. Spolu s tím vás informuje, jak se o čočky správně starat a doporučí vám režim nošení kontaktních čoček.

Po nasazení vybraných kontaktních čoček se ještě zkontroluje usazení čočky na rohovce štěrbinovou lampou (optický přístroj s úzkým světelným paprskem), jestli čočka svým zakřivením na oko správně nasedá, a znovu se zkontroluje vidění na optotypu. Toto se ještě jednou zopakuje po cca 20 minutové procházce, kdy se čočka v oku řádně usadí.

Pokud je vše v pořádku, je vyšetření u konce a můžete odejít se zkušebními kontaktními čočkami a testovat je po dobu, na kterou jsou určeny. Po této době by mělo následovat ještě jedno preventivní vyšetření, aby bylo jasné, že je skutečně vše tak, jak má být.

Získej zpět 690,- Kč.


Krátkozrakost

Purevision 2HD pro krátkozrakost

» Learn more


Dalekozrakost

Purevision 2HD pro dalekozrakost

» Learn more


Astigmatismus

Jaké jsou naše čočky pro korekci astigmatismu?

» Learn more


Presbyopie

Kontaktní čočky pro vetchozraké.

» Learn more


Biotrue - Perfektní partner

Zeptejte se vašeho očního specialisty na roztok Biotrue.

» Learn more


Kde koupit?

Podívejte se, kde lze produkty PureVision2HD a Biotrue zakoupit.

» Learn more